Druk na płytach dibond

Przechadzając się po ulicach miasta często mijasz lokale nie tylko gastronomiczne, ale i banki, sklepy, biura, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Każde z nich ma jakiś szyld, tablicę informacyjną, coś co przyciągnie wzrok i zapadnie w pamięci. Tego typu reklama jest wręcz niezbędna ponieważ w dużej mierze przyczynia się do sukcesu. Właśnie dlatego warto w nią zainwestować. Jest wiele opcji wykonania takiego szyldu. Rynek oferuje szeroką gamę materiałów, sposobów wykonania i projektów. Skąd wiadomo, co będzie najlepsze do promocji Twojej firmy? Co spowoduje, że klienci chętnie będą Cię odwiedzać? Sprawdź, jakie możliwości daje Ci płyta kompozytowa dibond.

Dibond – co to takiego?

Dibond to odporna na światło, zadrapania, promienie słoneczne, oddziaływania atmosferyczne, ale też na uszkodzenia mechaniczne, płyta. Składa się z trzech warstw – dwóch wierzchnich aluminiowych i wewnętrznej piankowej. Dzięki swojej budowie jest lekka i podatna na obróbkę ale jednocześnie twarda i trwała. Dlatego jest tak popularną formą reklamy nie tylko zewnętrznej ale również wewnątrz lokali. Dlaczego jest tak wyjątkowa i polecana do produkcji szyldów? Czemu mówi się, że jest to luksusowy materiał? Pomimo swej trwałości i niewielkiej wadze ma jeszcze jedną, jakże istotną zaletę – możliwość druku.

Druk na dibond

Płyta kompozytowa dibont idealnie nadaje się do druku, dlatego tak często wykorzystuje się ją do tablic informacyjnych, ale nie tylko. Wysokiej jakości druk UV na niebywale gładkiej powierzchni aluminium, pozwoli na oddanie w pełni bogatej kolorystyki nadruku i wyrazistości, dając poczucie estetyki i elegancji. Dlatego jest tak chętnie wybierana jako materiał na oryginalny wystrój wnętrz w formie obrazów czy zdjęć. Druk na dibond daje niepowtarzalny efekt, który również Ty możesz osiągnąć w swoim biurze, gabinecie czy salonie. To, co znajdzie się na twojej płycie, zleży tylko od Ciebie. Może to być zdjęcie widoku, który budzi w Tobie miłe wspomnienia, łąka, las, góry, morze. Stwórz idealny klimat w swoim wnętrzu.