Kalendarze okolicznościowe, gdzie zamówić?

Kalendarz okolicznościowy należy do grupy najbardziej lubianych gadżetów. W wielu firmach jest to jeden z głównych nośników reklamy, który nie traci na popularności. Druk kalendarzy pozwala na pomysłowe przedstawienie firmy, logotypu marki, lub danych kontaktowych. Chwytliwe hasło reklamowe sprawi, że klient będzie pamiętał o naszej firmie przez cały rok. Kalendarz okolicznościowy może stać się elementem dekoracji biura oraz ciekawym upominkiem dla partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Komu i kiedy zlecić druk kalendarzy

Niestety większość firm czeka do grudnia ze zleceniem druku kalendarzy. To wielki błąd. Projektowanie oraz druk kalendarzy powinniśmy rozpocząć już w połowie roku. Da nam to pewność, że wygląd kalendarza będzie perfekcyjnie dopracowany oraz że wydruk zostanie wykonany na czas. Będziemy również mieli czas na opracowanie planu wg którego nasz kalendarz okolicznościowy będzie przekazywany danym odbiorcom. Druk kalendarzy powinniśmy zlecić firmie, która posiada profesjonalne maszyny do druku materiałów reklamowych. Ciekawym rozwiązaniem będą drukarnie online. Zamówienie możemy złożyć za pośrednictwem maila, co jeszcze bardziej przyspieszy proces przygotowania kalendarzy.

Kalendarz okolicznościowy – dlaczego warto

Organizacja ciekawych wydarzeń, takich jak spotkania firmowe, festyny, konferencje, targi oraz akcje promocyjne wiążą się z obecnością duże ilości potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Podczas takich spotkań ważnym elementem są gadżety reklamowe oraz upominki. Jednym z najlepszych pomysłów jest właśnie kalendarz okolicznościowy. Jego największą zaletą jest połączenie ciekawej formy reklamy z funkcjonalnością. Dodatkowo niskim kosztem zapewniamy naszej firmie reklamę na aż dwanaście miesięcy. Druk kalendarzy pozwala na przygotowanie oryginalnego projektu, który poza rolą planera będzie doskonale zdobił ścianę w biurze lub w domu.

Kalendarz okolicznościowy to doskonała forma reklamy. Jego główną zaletą jest fakt, że jest przydatny. Funkcjonalne gadżety reklamowe są uwielbiane przez odbiorcy. Korzystając z nich każdego dnia przypominają sobie o naszej firmie.