Gadżety reklamowe dla Twojej firmy

Parasole reklamowe

Nieodłącznym elementem każdej kampanii reklamowej są gadżety reklamowe. Korzystają z nich wszystkie firmy niezależnie od wielkości oraz budżetu. Wybór nie jest łatwy ze względu na szeroki wachlarz możliwości. Korzyści z produkcji gadżetów są oczywiste. Gadżety zapewniają naszej firmie długofalową reklamę.  W większości są to produkty, które będą obdarowanej osobie służyły przez dłuższy czas. Od kilku tygodni, aż do kilku lat. 

Produktem, który daje nam pewność długiego terminu użytkowania są parasole reklamowe. Inwestując w ich produkcje możemy mieć pewność, że będą służyły latami, a tym samym zapewnią naszej firmie reklamę przez długi czas.

 Jak w przypadku każdego gadżetu reklamowego z czasem produkowane są nowe, ulepszone wersje. Dokładnie tak samo jest w przypadku parasoli. Oto kilka przykładów nowości, które wprowadzają producenci gadżetów reklamowych:

  •         Parasole w kształcie dzwonu – czasza parasola swoim kształtem przypomina dzwon. Dzięki swojej budowie dużo lepiej chroni nas przed zmoczeniem niż klasyczny parasol. Dodatkowo swoim nietypowym wyglądem przyciągnie wzrok każdego.
  •         Parasole odwracalne – parasole zamykane w drugą stronę zapewniają między innymi możliwość otrzepania czaszy przed wejściem do samochodu bez zamoczenia naszej odzieży
  •         Parasole rozszerzalne – po złożeniu jest tak mały i lekki, jednak po rozłożeniu jego wielkość może zaskoczyć najbardziej wymagające osoby. Bez problemu zmieszczą się pod nim 2 osoby.
  •         Parasole transparentne – doskonale się prezentują, przyciągają wzrok, a jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność oraz orientację podczas intensywnych opadów
  •         Parasole kwadratowe –  jak sama nazwa wskazuje są one w kształcie kwadratu. Dzięki swoim kształtom dużo mniej jesteśmy narażeni na podwiewanie parasola podczas wietrznej pogody
  •         Parasole z odblaskowym paskiem – dzięki odblaskowemu paskowi, który umieszczony jest dookoła całego parasola możemy czuć się bezpiecznie podczas każdej pogody. Jednocześnie nasz parasol wygląda wyjątkowo stylowo.

Nawet przy takim gadżecie reklamowym jak parasol możemy znaleźć model odpowiedni dla nas i naszych potrzeb. Reklama będzie świetnie prezentowała się na każdym z nich, ale dzięki wyjątkowej budowie na pewno wyróżnimy się spośród innych parasoli reklamowych.