Rodzaje notesów reklamowych

Notesy z logo

Notesy reklamowe to doskonała forma upominku dla klientów oraz kontrahentów. Każdy z nas lubi gadżety reklamowe, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również uniwersalne i funkcjonalne. Dokładnie wszystkie te cechy posiadają notesy reklamowe.

Notesy reklamowe – główne zalety

  •         Uniwersalność – notesy reklamowe możemy wykorzystać w każdej branży. Są one idealnym upominkiem dla klientów, ale równie dla pracowników firmy
  •         Łatwość przygotowania – pomimo, że rodzajów notesów jest wiele i projektowanie jest wyjątkowo łatwe i nie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy
  •         Funkcjonalność – to główna zaleta notesów z logo firmy. Możemy w nich tworzyć notatki ze spotkań, wpisywać nowe pomysłu lub wykorzystać je w domu
  •         Łatwość przekazywania – notesy reklamowe są niezobowiązującą formą prezentu, dzięki czemu możemy je przekazywać klientom podczas zakupów lub podczas szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych
  •         Niski koszt produkcji – niezależnie czy są to notesy z okładką, notesy bez okładki czy posiadają zdobienia ich koszt jest niewielki w porównaniu do innych gadżetów reklamowych.

Notesy z logo – rodzaje

Rodzajów notesów reklamowych jest bardzo dużo. Dodatkowo drukarnie dają możliwość samodzielnego stworzenia projektu. Są jedna dwie podstawowe formy, które wykorzystywane są przez firmy najczęściej. Są to notesy z okładką oraz notesy bez okładki. 

Notesy z okładką

Jest to najbardziej klasyczna forma notesów reklamowych. Okładka może być wykonana z miękkiego lub twardego materiału. Możemy na niej umieścić ciekawą grafikę, logo firmy oraz dane kontaktowe. Można ją również spersonalizować dodając napis związany z przeznaczeniem notesu.

Notesy bez okładki

Jest to blok z kartkami do wyrywania. Doskonale sprawdza się do tworzenia szybkich notatek podczas spotkań lub rozmów telefonicznych. W domu będzie idealnym miejscem do tworzenia różnego rodzaju list. Notesy bez okładki również możemy spersonalizować dodając logo firmy na każdej kartce.

Notesy z logo są doskonałą formą reklamy dla każdej firmy, niezależnie od branży. Dzięki niskim kosztom produkcji mogą sobie na nie pozwolić nawet niewielkie przedsiębiorstwa. Do wyboru mamy wiele rodzajów, dzięki czemu możemy idealnie dobrać ich wygląd do naszych potrzeb. Notesy z okładką, notesy bez okładki, z wyrywanymi karteczkami lub dodatkowymi zdobieniami to tylko kilka przykładów. Projekt zależy od naszej kreatywności. Ważne, aby ich realizację zlecić profesjonalnej drukarni, która zapewni naszym notesom doskonały wygląd.