Rollupy reklamowe

Ostatnio w reklamie pojawiło się hasło – rollupy. To ciekawe sformułowanie oznacza nic innego jak zrolowane ścianki reklamowe, które z łatwością dają się złożyć w rolkę i bez problemu można je przenosić i transportować.

Co to są rollupy?

Rollup to stojak reklamowy, charakteryzujący się wysoką jakością i bardzo ciekawym designem. Jest to doskonale zadrukowana ścianka reklamowa, która jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Rollupy można wystawiać na zewnątrz jak również wewnątrz budynku czy galerii handlowej.

Dlaczego rollupy?

Rollup ma same zalety, doskonale reklamuje, ma dużą powierzchnię reklamową, jest widoczny z dużej odległości, stabilny i łatwy do przenoszenia.

Łatwo jest go zamontować, stanowi bardzo dobrą reklamę danej firmy czy jej produkty, jest nowoczesny i ma ciekawy design. Bardzo szybko można go wyprodukować.

Komu zlecić wykonanie rollupa?

Projekt najlepiej jest zlecić wykwalifikowanemu grafikowi, ponieważ dobry grafik potrafi doskonale wykorzystać powierzchnię tego baneru reklamowego. Projekty wykonuje się na PC lub w formacie MAC. Wszystkie prace są barwne i niezwykle kolorowe oraz bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Bezpieczne chowanie

Rollup to ogromna płachta reklamowa, którą w każdej chwili zwijamy do specjalnej kasety. W ten sposób nie naraża się plakatu na zniszczenia, ponadto taką rolkę, dodatkowo chowa się do specjalnego pokrowca. Rolki można wykorzystać wielokrotnie, zmieniając tylko plakat z nadrukowaną treścią.

Najlepsza oferta reklamowa

Rollup jest to najlepsza cyfrowa propozycja reklamowa. Jest on bardzo czytelny i wyprodukowany w jak najlepszej jakości. Konstrukcje rollupów są aluminiowe i bardzo stabilne a wszelkie ich nadruki są wykonane na foli poliesterowej.

Odpowiednie rollupy doskonale nadają się na różnego rodzaju konferencje, potykacze ustawiane przed daną firmą czy sklepem, na różnego rodzaju akcje czy działania promocyjne. To na nich można zawrzeć dużo informacji i to w jak najlepszej jakości.